Trening w parze

CHCESZ TRENOWAĆ ZE SWOJĄ DRUGĄ POŁÓWKĄ? ZNAJOMYM? CZŁONKIEM RODZINY?

Ćwiczenia w parze to świetna opcja dla osób, które cenią sobie pracę w małych, wzajemnie motywujących się grupach. Treningi zaprogramowane są w zależności od celów i potrzeb osób zainteresowanych uwzględniając ich poprzednie problemy ruchowe, kontuzje czy osobiste preferencje. Treningi w parze to optymalna forma treningów dla osób chcących poprawić swoją sylwetkę, zbudować odpowiedni poziom kondycji, wpłynąć na ogólne zdrowie i lubiących trenować w małych grupach, w świetnej atmosferze.

Trening w parze uwzględnia elementy treningu siłowego, wytrzymałościowego i funkcjonalnego. Cały proces zaczyna się od krótkiego wywiadu i szczegółowej diagnostyki ruchowej, aby w sposób skuteczny i bezpieczny zacząć zajęcia. Rozmowa i proste testy ruchowe pozwolą ocenić aktualny stan wytrenowania, poznać mocne strony, wykryć ewentualne deficyty i sprecyzować cele procesu treningowego.

Niewątpliwe korzyści z treningów w parze z trenerem osobistym to przede wszystkim bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, poprawa sylwetki i budowa ogólnej wydolności. Poprzez trening w większej grupie zyskujecie większą dawkę motywacji i świetny humor podczas zajęć.

Trening w parze trwa 60 minut.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About