Plan treningowy

Chcesz skutecznie osiągać swoje cele? Potrzebujesz spersonalizowanego planu treningowego uwzględniającego Twoje priorytety i potrzeby?

Plan treningowy to doskonała opcja dla osób chcących trenować samodzielnie, ale potrzebują dokładnego planu ćwiczeń i wyznaczenia skutecznej drogi postępowania. Oferta planu treningowego zakłada przynajmniej jedno spotkanie 1:1 w celu przeprowadzenia szczegółowego wywiadu i diagnostyki ruchowej. Te dwa elementy pozwalają na sprecyzowanie priorytetów danej osoby, określenie kompetencji ruchowych, a w konsekwencji na zaprogramowanie idealnie spersonalizowanego planu treningowego.

Opcja ta skierowana jest do osób chcących realizować różne cele. Ułożenie planu treningowego świetnie sprawdzi się dla osób chcących:

  • zredukować zbędne kilogramy
  • zbudować masę mięśniową
  • wymodelować sylwetkę
  • przygotować się fizycznie do swojej dyscypliny sportowej, bądź zawodów
  • wrócić do sprawności i aktywności po kontuzji lub operacji
  • przygotować się do zabiegu operacyjnego

KORZYŚCI Z TEGO RODZAJU WSPÓŁPRACY

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Tworzenie indywidualnie skrojonego plan pod obecne Twoje możliwości uwzględniający wszystkie najważniejsze parametry wpływające na jego skuteczność.

EFEKTYWNOŚĆ

Plan treningowy układany na podstawie wstępnej diagnostyki ruchowej pozwala na dobranie najbardziej skutecznych ćwiczeń w realizacji danego celu.

CIĄGŁY KONTAKT

Możliwość stałego kontaktu i zadania pytań odnośnie jego realizacji w trakcie całego procesu.

ELASTYCZNOŚĆ PLANU

Możliwość zamiany danego ćwiczenia czy ruchu w przypadku niechęci do jego wykonywania. Plan jest elastyczny.

MONITORING POSTĘPÓW

Ułożenie planu zakłada również cykliczne monitorowanie postępów w zależności od Twojego celu.

Wybór planu treningowego zakłada przynajmniej jedno spotkanie na którym odbędzie się szczegółowy wywiad i prosta diagnostyka ruchowa. W zależności od chęci, celów i możliwości istnieją następujące opcje:

PLAN TRENINGOWY (na 2 lub 3 dni w tygodniu)

PLAN TRENINGOWY (na 2 dni w tygodniu) + 2 indywidualne spotkania na których omawiamy, prezentujemy i przerabiamy cały plan

PLAN TRENINGOWY (na 3 dni w tygodniu) + 3 indywidualne spotkania na których omawiamy, prezentujemy i przerabiamy cały plan

PLAN TRENINGOWY (na 2 dni w tygodniu) + 4 indywidualne spotkania na których omawiamy, prezentujemy i przerabiamy cały plan

PLAN TRENINGOWY (na 3 dni w tygodniu) + 6 indywidualnych spotkań na których omawiamy, prezentujemy i przerabiamy cały plan

Cena zależna jest od wyboru konkretnej opcji.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About