Trening personalny

Chcesz poprawić swoją sylwetkę? Zbudować masę mięśniową? Zredukować wagę? Poprawić swoje zdrowie?

Trening personalny to rodzaj treningu, który wpływa na wiele obszarów naszego ciała. Możemy zaprogramować go w odpowiedni sposób w zależności od celów i potrzeb. Wybierając formę treningu personalnego poprawimy Twój ogólny stan zdrowia poprzez wprowadzenie efektywnych form aktywności, zadbamy o wygląd Twojej sylwetki – zredukujemy wagę, bądź zbudujemy masę mięśniową i wprowadzimy zdrowe nawyki do codziennego funkcjonowania.

Proces treningów personalnych zaczyna się od spotkania wprowadzającego, na którym przeprowadzę szczegółowy wywiad dotyczący Twojego funkcjonowania na co dzień, Twoich celów i potrzeb. Przeprowadzimy prostą diagnostykę ruchową, która pozwoli mi ocenić Twoje kompetencje ruchowe i ugruntować, spersonalizować cały plan działania.

GŁÓWNE CELE I KORZYŚCI TRENINGU PERSONALNEGO

Poprawa szeroko pojętego zdrowia

Wprowadzenie odpowiednich i bezpiecznych form aktywności sportowej bez wątpienia przyczyni się do poprawy Twojego zdrowia. Zajęcia z trenerem osobistym i wprowadzenie treningu siłowego stanowią świetną bazę do redukcji wagi, bądź budowy masy mięśniowej. W treningu personalnym skupiamy się także na zbudowaniu silnego, mobilnego, elastycznego ciała zmniejszając przy tym dolegliwości bólowe i przygotowując osobę do obciążeń czekających go w życiu codziennym.

Redukcja wagi

Treningi indywidualne pozwolą Ci przejść przez proces redukcji wagi sposób przyjemny i skuteczny. Wprowadzenie różnych form treningu wpłynie bezpośrednio na Twoją sylwetkę. Ważnym elementem w tym procesie będzie także stopniowa zmiana swoich nawyków żywieniowych, którą pomogę Ci przejść.

Budowa masy mięśniowej

Spersonalizowane zajęcia z trenerem ułatwią proces zbudowania masy mięśniowej poprzez wprowadzenie skutecznego planu treningu siłowego uwzględniającego cele i potrzeby klienta. Wpłynie to nie tylko na wygląd sylwetki, ale także na cały aparat ruchu – zdrowie ścięgien, więzadeł czy kości.

Zwiększenie wydolności i kondycji

Ćwiczenia aerobowe w treningu personalnym pozwalają efektywnie wpłynąć na kondycję i wydolność naszego ciała. Jest to ważne biorąc pod uwagę komfort naszego życia na co dzień i niezwykle istotne z punktu widzenia zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Wprowadzenie zdrowego ruchu

Zajęcia z trenerem osobistym wprowadzą zdrowy i efektywny ruch do Twojego życia. W czasach pracy zdalnej przy biurkach, przed komputerem i małej ilości ruchu na co dzień zaaplikowanie różnych form aktywności istotnie wpłynie na jakość i zdrowie Twojego ciała poprzez eliminacje przeciążeń i napięć wynikających z trybu życia, wzmocnienie i uelastycznienie kręgosłupa i struktur go otaczających.

Trening personalny trwa 60 minut.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About